(+48) 509 336 196

Sprawdź co mówią o nas nasi klienci

avatar

Dziękujemy, dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy! Zespół jest niesamowity

Świetny, bardzo bogaty i różnorodny repertuar, profesjonalne podejście, muzycy z najwyższej półki. My i goście byliśmy pod ogromnym wrażeniem muzyki jak również sposobu prowadzenia imprezy oraz zabaw. No i oczywiście super stylóweczka Wszystko podane z klasą, ale i z humorem. Gorąco polecam.

avatar

Bardzo wysoki poziom muzyczny, na czym szalenie nam zależało

Cytując naszego gościa, zawodowego muzyka: "chłopaki wiedzą po co mają gardło i instrumenty". Do tego wdzięk, kultura osobista, nieprawdopodobne poczucie humoru, klasa i styl,a co najważniejsze - mimo tysięcy zagranych pewnie i wyśpiewanych dźwięków widać, że nieustannie kochają to, co robią. Najlepszy band w Polsce, polecamy najgoręcej i dziękujemy za niesamowitą zabawę! Piotr Lewandowicz

avatar

Jesteście najlepsi! Dawno się tak nie wytańczyłam.

Widać, że kochacie grać i do tego robicie to z mega klasą i humorem. Jak tylko będziecie grać ponownie w Sheratonie jestem obecna!

avatar

Zespół naprawdę pokazał klasę

Panowie grają i wyglądają tak jak to widać w internecie. Była super zabawa. A goście byli zachwyceni hitami z lat 60-tych. Polecamy Zachwalamy.

avatar

Co tu dużo mówić oprawa muzyczna z najwyższej półki!

Grali na dzień kobiet w Kłodzku w Galerii stare hity, ale najlepsze Polecam Dali czadu!!!

avatar

Byłem na koncercie w trakcie imprezy tematycznej...

GastroUpdate w hotelu Marriott, ostatni raz tak się bawiłem kilka dobrych lat temu (pozdrowienia dla Zosi z Gliwic - daj znać o sobie!) Zespół grał czadowo!!!

avatar

Jegomoście z zespołu Boogie Band...

...to wspaniali muzycy, którzy zgłębili sztukę grania i śpiewania do perfekcji. Do tego nienaganne maniery, kultura osobista, poziom artystyczny i wizualny godny europejskich scen. Goście pieją peany na ich cześć i mówią, że czuli się jak na koncercie, w którym mogli czynnie uczestniczyć. Wszyscy się bawili i skakali niczym Małysz. To się nazywa sztuka przez duuuże "SZ".

Formularz kontaktowy


Potwierdź, że nie jesteś robotem